ÖVRIGT / Diverse / Elefanter 3467650
*
nr 346 7650
Elefanter
2 st H14-22, Keramik/konstmassa
Utrop:
100 kr
Såld:
150 kr
Sista tid för bud online:
måndag 7 februari 2005
kl 16:00:00
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
6/2 20:20:38
1
Vinnande bud
7/2 13:04:11
2
150 kr
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: djur djurmotiv elefant elefanter keramik konstmassa
-
5070 Brandspruta
Längd: 81cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:19
-
4197 Hänglås
2 st, antika, järn, med nyckel. Längd: 17-20 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:21
-
4198 Hänglås
3 st, antika, med nycklar
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:22
-
4190 Hänglås
Antikt, järn. Med nyckel, Längd: 26 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:05
-
4200 Hänglås
modell äldre, metall, med nyckell. 16 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:28
-
4195 LÃ¥s
1700-tal, Järn. Längd: 22 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:18
*
Elefanter
nr 346 7650
Elefanter
2 st H14-22, Keramik/konstmassa
Utrop: | 100 kr |
---|---|
Såld: | 150 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 7 februari 2005 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
6/2 20:20:38 | 1 | Vinnande bud |
7/2 13:04:11 | 2 | 150 kr |
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: djur djurmotiv elefant elefanter keramik konstmassa
-
5070 Brandspruta
Längd: 81cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:19 -
4197 Hänglås
2 st, antika, järn, med nyckel. Längd: 17-20 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:21 -
4198 Hänglås
3 st, antika, med nycklar
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:22
-
4190 Hänglås
Antikt, järn. Med nyckel, Längd: 26 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:05 -
4200 Hänglås
modell äldre, metall, med nyckell. 16 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:28 -
4195 LÃ¥s
1700-tal, Järn. Längd: 22 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:18